Переваги газової пружини

Результат пошуку зображень за запитом "ПРЕИМУЩЕСТВА ГАЗОВОЙ ПРУЖИНЫ"

Газо-пружинна пневматика володіє більш удосконаленою технологією в порівнянні зі звичайною пружинно-поршневої. В гвинтівках цього виду пневматики пружина замінена своєрідним амортизатором по типу встановлюються в багажниках автомобілів: хетчбеків і універсалів. При переломі стовбура зводиться поршень, стискаючи газ - осушене повітря або азот, або їх суміш.


Якщо звичайна пружина дає дві віддачі - перша під час пострілу, друга при поверненні пружини в початковий стан, коли куля ще не покинула канал ствола, що негативно впливає на точність (є також третя віддача, коли стиснута після другої віддачі пружина знову розтягується вперед, але , як правило, куля встигає покинути ствол до третьої віддачі), то газова пружина дає тільки одну, набагато меншу віддачу (після пострілу шток поршня залишається в передньому положенні, так як тиск газу, на відміну від витоків пружини, не дає йому робити від ат назад). При пострілі гвинтівка з газовою пружиною видає односпрямований легко контрольований поштовх.


Газова пружина має стабільні показники по зусиллю на протязі всього шляху поршня, що знижує віддачу при однаковій з кручений пружиною енергетиці пострілу. Відповідно газо-пружинні гвинтівки виробляють менше шуму, відсутні характерний брязкіт і хаотичне смикання, оптичні приціли на них служать довше. Взагалі термін служби всіх механізмів зброї збільшується внаслідок менших струсів та вібрацій. Газо-пружинні гвинтівки можна залишати в зведеному стані, що для пружинно-поршневих робити вкрай не рекомендується.


Також до переваг газових пружин можна віднести їх неймовірний ресурс: вони витримують до 40 тисяч пострілів, в той час як звичайна пружина зношується після 2500-5000 пострілів.


Зверніть увагу, що час, який проходить від моменту натискання на спусковий гачок і до часу вильоту кулі зі ствола, дуже впливає на точність, чим воно менше, тим краще, так як зменшується ймовірність впливу на кулю будь-яких вібрацій, що виникають в гвинтівці після натискання на спусковий гачок. І за цим параметром газова пружина випереджає виту. Швидкість викиду поршня газової пружини на 40%, а газової пружини з азотом - на 55% перевершує швидкість разжатия звичайної пружини, за рахунок чого скорочується загальний час від натискання до вильоту, так званий "Lock-Time". У своїй книзі "Пневматична зброя від спускового гачка до мішені" Джеральд і Майк Кард'ю призводять такі дані: "Типові значення для" Lock-Time "приблизно такі: 8,6 мс для компресійної гвинтівки, 10,5 мс для гвинтівки з газовою пружиною, 13 мс для пружинно-поршневої гвинтівки і 3,8 мс для компресійного пістолета ".